• bilgi@battalgazirehberi.com
  • 05453559867

Biosan Tarım Gıda Dış Ticaret Limited Şirketi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
333 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Volkan Yıldırım
  • ADRES: 1. OSB. Mah. 8. Cad. No: 12, D: 12B, 44110 Yeşilyurt/Malatya
  • TELEFON: 0 (422) 503 1100
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2005 yılında Volkan Yıldırım olarak, organik kuru kayısı yetiştirme ve alım, satım ile sektöre girmiş olan kurucumuz 2006 yılında ürün yelpazesine taze (yaş), kayısıyı da ekleyerek 2013 yılına kadar devam etmiştir.

Öncesinde özellikle yaş meyve ve kuru meyve alım, satım da uzmanlaşan kurucumuz, 2013 yılında Biosan Tarım Gıda Dış Ticaret Limited Şirketi’nin kuruluşunu gerçekleştirmiş ve tamamı kendisine ait olan ilk serüvenin adımlarını atarak organik taze meyve ve kuru meyve sektöründeki yerini almıştır. Faaliyetlerine Malatya 1. Organize sanayi bölgesinde bulunan modern entegre tesisi ile devam etmektedir.

Yol aldığı paydaşları ile birlikte her yıl yeni başarılara imza atan Biosan’ın dünyaya uzanan lezzet yolculuğu su anda toplamda 3.000m²’si kapalı olan üretim alanında devam etmektedir. Biosan, ürün analizinden başlayarak, kurduğu kalite kontrol sistemi, çağdaş paketleme ünitesi ve doğru lojistik anlayışıyla modern bir işletme organizasyonu kurmuş ve uluslararası ticaretin yetkin bir üyesi olduğunu göstermiştir.

En taze ürünleri otomatik makine parkurundan geçirerek istenilen boy, renk ve kalite ayrımı yaparak kutusunun içine koyan Biosan, dünyanın birçok noktasına hizmet vermektedir. 250 gramlık Şale paket sunumundan 1’er tonluk jumbo ambalaja kadar birçok farklı çeşit paketlemeyi bünyesinde bulunduran Biosan’ın aynı zamanda organik üretim belgesi de mevcuttur.

Üretim bölgelerinde, üreticilerle son derece güvenilir ve istikrarlı bir ilişkiye sahiptir. Bu sebeple ürün tedariği noktasında aracılara gereksinim duymaz ve üreticilerle birebir temasa geçerek, ürünlerini aracılar olmadan tedarik eder. Bu durum hem müşterilerimiz hem de bizim açımızdan ürünlerimizi daha ucuza mal etmemize olanak verir. Bununla birlikte, bu durum bize ürün kalitesini ve ürünlere atılacak olan zirai ilaçları birebir takip etme imkânı da sağlar.

Firmamızda, BRC standartlarına uygun, hijyenik şartlar altında, modern makinelerle üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün, uygun fiyat ve zamanında teslim prensibi İle günden güne büyümekte ve ihracat miktarımızı arttırmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.