• bilgi@battalgazirehberi.com
  • 05453559867

BaktarTarım

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
530 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: BaktarTarım
  • ADRES: Sarıcıoğlu Mah. 1. Otçu Sok. Kayısı İhracatçılar Mrk. No:36 Malatya/TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (422) 326 2634
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Bir aile şirketi olan BaktarTarım ; 1988 yılında şirket kurucumuz tarafından kuru kayısı toptan ve perakende ticaretiyle sektöre girmiştir.

2000 li yılların başına kuru kayısının yanı sıra taze kayısı ihracat tedarikçisi olarak ticari faaliyetlerine devam etmiştir ve 2010 yılında kurumsallaşarak BAKTAR TARIM ÜRÜNLERİ LTD ŞTİ’ni kurmuştur.

Malatya merkezde bulunan 12.000 m2 alana kurulu 3.000m2 işletme alanı ve 1.000m2 soğuk hava depoları ile yıllık 1500 ila 2000 ton arası taze kayısı ve 3000 ila 4000 ton arası kuru kayısı ihracatı yapmaktadır.

Başlıca ihracat yaptığımız ülkeler Taze Kayısıda; Almanya,İngiltere,İsviçre,Malezya,dubai…

Kuru kayısıda; Avrupa birliği ulkeleri, A.B.D,Kanada,Brezilya,Ukrayna,Rusya,Belarus,Cezayir,Suudi Arabistan ve dünyanın birçok ülkesine ürünlerimizi kaliteli,sağlıklı,zamanında,güvenilir bir şekilde müşteri memnuniyetiyle kaliteden ödün vermeden,doğallığı teknolojiyle buluşturarak sunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Güvenilir gıdanın her geçen gün daha önemli olduğu dünyamızda, ürünlerimizin ulaştığı her bireyin güvenilir gıda tüketmesini sağlamak, Kaliteden ve sağlıklı ürünlerimizden ödün vermeden markamızı hergeçen gün daha yukarlara taşımak için hertürlü yeniliğe ve işbirliğine açık olan bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Dünya kayısı üretiminin % 85- 90’lık kısmını tek başına karşılayan ülkemizden geçmişten günümüze kadar taşınmış lezzetimizi, geleneksel üretim şekillerini bozmadan,doğal yöntemleri teknoloji ile buluşturarak üretmek; ulusal ve uluslararası platformda hergeçen gün kalitemizi,ürünümüzü ve markamızı tanıtmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.